OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Na przestrzeni kilku ostatnich lat wyposażyliśmy ponad 150 apartamentów w meble kuchenne, meble łazienkowe oraz szafy wnękowe. Działalność nasza nie ogranicza się tylko do rynku krajowego, współpracujemy również z deweloperami oraz firmami budowlanymi między innymi z Belgii, Norwegii oraz Szwecji, gdzie aktualnie realizujemy drugą część projektu, wyposażając mieszkania na jednym z osiedli w Sztokholmie w dzielnicy Lidingo w meble kuchenne na wymiar wraz ze sprzętem AGD.
O wysokiej jakości naszych mebli oraz solidności montażu świadczą rekomendacje otrzymane od naszych inwestorów.

NASZE REFERENCJE - ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

 • "Gwiazda Morza Sp. z o.o. współpracuje z firmą Meblobuk od 2013 roku przy okazji realizacji i wyposażania Apart Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. W tym czasie Meblobuk wyposażył dla nas ponad 80 wysokiej jakości apartamentów w zabudowy meblowe, łazienkowe oraz zabudowy szaf w przedpokojach.

  Firma Meblobuk to rzetelny partner na wszystkich etapach realizacji inwestycji - od projektu do końcowego montażu, a także obsługi powykonawczej. Prace wykonano solidnie i fachowo z zachowaniem technicznych oraz organizacyjnych wymagań Zamawiającego, a dostarczone meble spełniały nasze oczekiwania pod względem jakości wyrobu i funkcjonalności.

  Doświadczenie we współpracy z firmą Meblobuk, elastyczność w spełnianiu oczekiwań klienta oraz konkurencyjność cenowa pozwala nam polecić ją jako solidnego usługodawcę. Firam cieszy się naszym zaufaniem i zasługuje na udzielenie rekomendacji".

  z poważaniem

  Agnieszka Łuczak
  Dyrektor sprzedaży i marketingu"
 • "Niniejszym pragniemy wyrazić nasze duże zadowolenie ze współpracy z firmą Meblobuk i wystawić najlepsze referencje.
  Nasza firma budowlana Byggnadsfirman PME AB działa na terenie Szwecji, współpracuje z firmą Meblobuk od wiosny 2014r.
  Zadaniem niniejszej firmy było wyprodukowanie, dostarczenie i montaż mebli kuchennych do Sztokholmu w Szwecji w blokach mieszkalnych na osiedlu w dzielnicy Lidingo.
  Firma wywiązała się znakomicie ze swojego zadania. Jest rzetelna i godna polecenia, produkty są wysokiej jakości.
  Kontrakt opiewał na łaczną sumę 107 080 EUR, równowartość w koronach szwedzkich 1 037 648"

  z poważaniem

  mgr Beata Jankowska
  Byggnadsfirman PME AB

REALIZACJA DLA DEWELOPERA "GWIAZDA MORZA"

Największą realizacją deweloperską wykonywaną przez firmę Meblobuk była realizacja inwestycji "Gwiazda Morza" - Apart Hotel we Władysławowie. W obiekcie tym dokonaliśmy wyposażenia 44 apartamentów w meble kuchenne, szafy wnękowe, meble korytarzowe oraz zabudowy łazienek.


W zabudowach tych wykonaliśmy dużą ilość blatów i paneli z konglomeratów. Każdy z apartamentów był zaprojektowany i wykonany indywidualnie, zgodnie z wymogami inwestorów. Pomimo, że każdy z inwestorów chciał dobór innych materałów to sprostaliśmy tym wymogom. Dodatkową trudnością związaną z tą inwestycją był fakt, że otrzymaliśmy bardzo mało czasu na montaż na miejscu, gdyż inwestycja była opóźniona, a termin oddania pomieszczeń inwestorom nie mógł być przekroczony. Realizację ukończyliśmy w terminie, a wszystkie odbiory apartamentów odbyły się bez uwag z pełną akeptacją inwestorów.

 • Od projektu do końcowego montażu
 • 44 zestawy mebli kuchennych do zabudowy
 • 50 zestawów mebli korytarzowych
 • 25 szaf wnękowych
 • Realizacja ukończona w wyznaczonym terminie
 • Łącznie wyposażenie ponad 80 apartamentów
Image Description

Galeria z realizacji "Gwiazda Morza"

Meble kuchenne na wymiar
Szafa wnękowa
Meble kuchenne na wymiar
Meble kuchenne
Meble kuchenne
Meble łazienkowe.

KONTAKT

Siedziba glówna naszej firmy mieści się w podpoznańskim Skórzewie przy ul. Poznańskiej 71. Tutaj również znajduje się nasz największy salon sprzedaży. Tuż obok, przy ul. Polnej 11 na powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się nasz zakład produkcyjny oraz magazyny okuć meblowych i sprzętu AGD.
Adres Ulica : Poznańska 71 Kod pocztowy : 60 - 185 Skórzewo k/Poznania
Numery telefonów Stacjonarny : (61) 8 143 933 Komórkowy : 783 969 699
Email adres Centrala : biuro@meblobuk.com.pl
Pozostałe informacje Strona internetowa : www.meblobuk.com.pl Numer NIP: 777-10-06-286

NASZA SIEDZIBA GŁÓWNA NA MAPACH GOOGLE